GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tillbringare 13141105
*
nr 1314 1105
Tillbringare
keramik. Höjd: 22,5 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 mars 2020
kl 20:18:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 12:37:03
1
Vinnande bud
20/3 12:37:22
1
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik tillbringare
-
6064 Tillbringare
England, Keramik. Höjd: 25 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:38
*
Tillbringare
Kondition: slitage
nr 1314 1105
Tillbringare
keramik. Höjd: 22,5 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/3 12:37:03 | 1 | Vinnande bud |
20/3 12:37:22 | 1 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik tillbringare
-
6064 Tillbringare
England, Keramik. Höjd: 25 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:38